Karol Fedko

Karol Fedko

COO

Przedsiębiorca, mąż, tata, który od lat z sukcesem radzi sobie z przedsięwzięciami budowlanymi w całej Europie. Każdemu projektowi oddaje serce, czas oraz siebie całego. Z pasją oczekuje nowych wyzwań i nie waha się próbować wcześniej niespotykanych rozwiązań. Wśród znajomych wysoko ceniona jest jego słowność, odpowiedzialność oraz pracowitość.

Karola wyuczonym zawodem jest fryzjerstwo i stylizacja. Do dzisiaj prowadzi salony fryzjerskie w Nowym Sączu.

Andrzej Gieniec

Andrzej Gieniec

CTO

Andrzej to miłośnik technologii, który nigdy nie przestaje szukać nowych rozwiązań. Jego pasją jest technologia, którą zaraża każdego kto z nim miał okazję pracować. Wiedza i doświadczenie w technologiach, designu produktów, UI/UX, procesów produkcji oraz zarządzania pozwalają mu zamieniać niemożliwe w możliwe.

Andrzej, będąc dzieckiem rozebrał auto zdalnie sterowane, ponieważ chciał zrozumieć jak działają fale radiowe.

Karolina Juszczyk

Karolina Juszczyk

Account Manager

Karolina pomimo wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej ciągle rozwija swoje skrzydła w sprzedaży okien, drzwi i bram. Do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i nieposkromioną energią. Zawsze w swoich zadaniach najpierw szuka najtrudniejszych pytań. Jej najnowszą pasją jest kodowanie w Javascript.

Karolina po pracy uwielbia spędzać czas w kuchni, a najbardziej lubi robić pierogi (z cienkim ciastem) swoim córkom.

Michal Pazucha

Michał Pażucha

Marketing Specialist

Michał ukończył studia wyższe z Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jako osoba odpowiedzialna za marketing i technologię przywiązuje ogromną wagę do szczegółów, detali oraz kompozycji. Zaangażowanie oraz laserowe skupienie uwagi na cele projektów urzeczywistnia wizję całego Teamu.

Michał jest śpiochem - uwielbia zarywać noce i spać do południa. (dopisek od teamu: w weekendy!)

Karol Fedko

Zofia Filipek

Account Specialist

Zofia studiuje ekonomię i niedawno przeprowadziła się do Nowego Sącza. Z pasją podchodzi do każdego projektu w FF-24. Jest znana w teamie ze swojego szerokiego uśmiechu oraz zdolności rozwiązywania problemów zanim one nastąpią.

Zofia ma bzika na punkcie suszonych owoców.

Klaudia Szfranska

Klaudia Szafrańska

Graphic Designer

Klaudia ukończyła studia magisterskie o specjalności grafika komputerowa na Politechnice Krakowskiej. W zespole odpowiedzialna jest za tworzenie projektów graficznych w technologii 3D oraz 2D. Praktyczna znajomość programów takich jak 3d Studio Max, Photoshop, Ilustrator oraz zmysły artystyczne pozwalają jej na tworzenie kreatywnej grafiki.

Klaudia kocha góry i dobre książki.

Chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce południowej? Napisz do nas.